محمدالهی

محمد الهی

09393036922

طراحی اپلیکیشن موسسه مالی اتحادساقدر

شروع پروژه

1396

مدت پروژه

4 ماه

نام کارفرما

مدیریت مجموعه

طراحی اپلیکیشن موسسه مالی اتحادساقدر

همه ما روزمره درگیر کارهای مالی هستیم و در گذشته به دلیل نبود امکانات برای کوچکترین کارها مثل پرداخت اقساط و… باید در صف های طولانی بانک می ایستادیم تا کارهای مالی خود را انجام بدیم اما به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی بانک ها و موسسات مالی  برای راحتی مشتریان خود تصمیم به طراحی سایت و اپلیکیشن گرفتند در نتیجه باعث شد تا مشتریان خود در خانه بتوانند کارهای مالی خود را با کم ترین زمان انجام دهند.

طراحی اپلیکیشن موسسه مالی اتحادساقدر

اهمیت طراحی سایت برای موسسات مالی و بانک ها

 

  1. در دوران سخت کرونا استقبال بانک ها و موسسات مالی از فضای وب بیشتر شد تا حدی که بیشتر بانک ها و موسسات مالی خدمات خود را مثل :
  • باز کردن حساب 
  • پرداخت اقساط
  • انتقال وجه داخلی
  • انتقال وجه خارجی 
  • خرید شارژ تلفن
  • خدمات چک (مشاهده وضعیت چک – درخواست دسته چک- گزارش چک های واگذار شده) 
  • و…….

به صورت اینترنتی از طریق سایت یا اپلیکیشن خود ارائه دادند و در این شرایط بانک هایی که با تولید اپلیکیشن و پیشخوان سایت برای مشتریان خود دسترسی راحت تر و آسان تری را  فراهم کرده بودند مورد استقبال بیشتری قرار گرفتند.

  1. بانک ها و موسسات مالی که سایت و اپلیکیشن داشته باشند اعتبار بیشتری از دید عموم دارند و این خود کمک به جذب مشتری بیشتری می کند.

طراحی اپلیکیشن موسسه مالی اتحاد ساقدر

 

در سال 1396 جناب آقای سرحدی نماینده موسسه مالی اتحاد ساقدر در راستای راحتی کاربران و دسترسی راحت تر تصمیم به تولید اپلیکیشن گرفتند که بنده افتخار حضور در این پروژه داشتم . 

دیگر نمونه کار ها :

اپلیکیشن استار فالوور
mohammadelahi

اپلیکیشن استار فالوور

ویژگی های استار فالوور فالوور رایگان فالوور بیزینسی لایک و بازدید ویدیو کامنت سفارشی منبر ایرانی گروه بازدید استوری و… طراحی سایت فروش فالوور طراحی

توضیحات بیشتر »