محمدالهی

محمد الهی

09393036922

اپلیکیشن طب اسلامی حکیم

شروع پروژه

مهر سال 1397

مدت پروژه

6ماه

نام کارفرما

حکیم فخرالدین

اپلیکیشن طب اسلامی حکیم از مرکز طب اسلامی حکیم در سال 1395 هجری شمسی در مشهد مقدس توسط تعدادی از جوانان انقلابی زیر نظر اساتید طب اسلامی فعالیت رسمی خودش را آغاز کرد و در راستای فرهنگ سازی طب اسلامی و فرمایشات مقام معظم رهبری به سفارش مدیریت مجموعه جناب آقای حکیم فخر الدین  برای راحتی و دسترسی کاربران در سرتاسر کشور  تصمیم به تولید اپلیکیشنی گرفته شد که امروزه نمونه آن در جهان اسلام وجود ندارد.

اپلیکیشن طب اسلامی حکیم

اپلیکیشن طب اسلامی حکیم

 

 

اپلیکیشن حکیم دارای بخش های متنوع زیادی است از جمله:

  • آموزشگاه آنلاین طب اسلامی با امکان ارائه گواهی نامه
  • فروشگاه محصولات طبی و ارگانیک
  • کتابخانه طب اسلامی تخصصی
  • جعبه ابزار طبی
  • تقویم نجومی و طبی
  • فروشگاه محصولات فرهنگی
  • و…..

طراحی اپلیکیشن عطاری آنلاین

 

طراحی اپلیکیشن عطاری امروز با توجه به این که جامع به سمت محصولات ارگانیک و گیاهان دارویی می رود استقبال مردم از این محصولات بسیار زیاد شده است و برای داشتن بازاری بیشتر نیاز به فروشگاهی دارین که محدودیت مکان و زمان نداشته باشد بهترین پاسخ به این نیاز داشتن وبسایت و اپلیکیشن عطاری است.

طراحی اپلیکیشن عطاری در مشهد

 

طراحی سایت  عطاری در مشهد : ازآنجایی که شهر مشهد مقدس ، شهری مذهبی است و فضای گسترده ای برای فعالیت در حوزه طب سنتی ، گیاهان دارویی و محصولات ارگانیک دارد از این رو مردم این شهر از این کسب و کار استقبال خواهند  کرد.

اگر شما هم صاحب عطاری یا موسسه طب اسلامی هستید برای طراحی سایت عطاری مشهد یا طراحی اپلیکیشن عطاری در مشهد همین الان با من تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و تسهیلات بی نظیر که برای فعالین در حوزه طب اسلامی و طب سنتی درنظرگرفته شده استفاده کنید.

 

 

اپلیکیشن طبی حکیم

برای دانلودم نرم افزار حکیم از کافه بازار و مایکت اقدام کنید

دیگر نمونه کار ها :

اپلیکیشن استار فالوور
mohammadelahi

اپلیکیشن استار فالوور

ویژگی های استار فالوور فالوور رایگان فالوور بیزینسی لایک و بازدید ویدیو کامنت سفارشی منبر ایرانی گروه بازدید استوری و… طراحی سایت فروش فالوور طراحی

توضیحات بیشتر »