محمدالهی

محمد الهی

09393036922

اپلیکیشن خیریه آبشار عاطفه ها

شروع پروژه

آذر 1400

مدت پروژه

4 ماه

نام کارفرما

جناب فولاد

اپلیکیشن خیریه آبشار عاطفه ها در سال 1380 تاسیس گردید و در راستای راحتی کاربران و دسترسی سریع تر خیرین تصمیم به تولید اپلیکیشن گرفته شد که نسخه ابتدایی آن در سال 1397 انتشار یافت و در سال 1400 مشتری عزیز جناب آقای فولاد درخواست یک اپلیکیشن جامع برای خیریه آبشار عاطفه ها داشتند که به لطف پروردگار امروز شاهد یک اپلیکیشن جامع در راستای اهداف خداپسندانه هستیم .

اپلیکیشن خیریه آبشار عاطفه ها

اپلیکیشن خیریه آبشار عاطفه ها

 

نسخه نهایی اپلیکیشن خیریه آبشار عاطفه ها در سال 1400 انتشار یافت .

این نسخه نهایی شامل امکانات زیر میباشد:

  1. امکان مشارکت مردمی از چهار طریق : پرداخت آنلاین ، پرداخت از طریق ربات تلگرامی ، پرداخت با ussd و شماره حساب
  2. بخش اخبار خیریه آبشار عاطفه ها
  3. بخش چند رسانه ای شامل : رسانه های تصویری ، صوتی  و ویدیویی

اپلیکیشن خیریه آبشار عاطفه ها

 

ازمهم ترین اهداف اپلیکیشن خیریه آبشار عاطفه :

  • هدف اصلی فقر زدایی و توسعه کشور .
  • برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی و بازارچه‌های محصولات والاهای تولیدشده توسط مددجویان، با همکاری و مشارکت کشورهای هدف .
  • تلاش در جهت رفع نیاز بیماران محروم کشور در حوزه‌های بهداشت، درمان و دارویی از طریق تعامل با سازمان‌های مردم‌نهاد مرتبط در کشورهای هدف .

خیریه آبشار عاطفه ها

خیریه آبشار عاطفه ها بزرگترین مجموعه خیریه کشور می باشد. آبشار عاطفه ها در ماه مبارک رمضان 1380 شمسی به شماره ثبت 2310 و شماره پروانه ملی1/8/83/156887در راستای حمایت از افراد بی بضاعت تاسیس گردید.

 

 

 طراحی اپلیکیشن خیریه

ساخت اپلیکیشن خیریه ها در راستای کمک رسانی به موسسات خیریه ، مددجویان و خیرین قدم بر داشته است. با توکل به خداوند منان و در سایه امام زمان (ع) توفیق این را داشته ام که به چند مجموعه خیریه و توانمند سازی کمک کنم تا حضور گسترده تر در فضای آنلاین و مجازی داشته باشند.

اگر موسس مجموعه حمایتی خیریه هستید یا فردی در این راستا میشناسید حتما برای ایجاد پلتفرم آنلاین خیریه و گسترده کردن حمایت های مردمی با ما تماس بگیرد . ما شرایط و تسهیلات ویژه ای برای مراکز خیریه درنظر گرفته ایم.

 

 

دیگر نمونه کار ها :

اپلیکیشن استار فالوور
mohammadelahi

اپلیکیشن استار فالوور

ویژگی های استار فالوور فالوور رایگان فالوور بیزینسی لایک و بازدید ویدیو کامنت سفارشی منبر ایرانی گروه بازدید استوری و… طراحی سایت فروش فالوور طراحی

توضیحات بیشتر »